Producenci

Słuchawki i akcesoria słuchawkowe Jest 192 produktów.

Pokazuje 25 - 36 z 192 elementów
 • Nowe AKG Y20U cechuje charakterystyczne, doskonałe brzmienie AKG oraz kształt dopasowany do ucha. To wyjątkowo wygodne słuchawki douszne. Stereofoniczne słuchawki douszne stworzone przez AKG to gwarancja studyjnej klasy rozwiązań w słuchawkach konsumenckich. Marka jest od lat znakiem jakości, a kolejne proponowane przez nią rozwiązania, są niezmiennie...

 • AKG Y30 to słuchawki powstałe w oparciu o sprawdzoną konstrukcję K420. Dostępne w kolorach czarnym, białem i czerwonym wyposażone zostały w miękkie nauszniki, a dzięki składanemu pałąkowi są wyjątkowo łatwe w transporcie. AKG Y30 wyposażone są w jednoprzyciskowy pilot wraz z mikrofonem, który jest kompatybilny z wieloma różnymi 'smart' urządzeniami.

 • Model AKG Y 40 zapewnia markową jakość dźwięku w lekkiej, nausznej konstrukcji, która przekracza oczekiwania dotyczące funkcjonalności, komfortu i przenośności. Nowe, miniaturowe słuchawki nauszne AKG Y 40 są doskonałym wyborem dla każdego, kto chce cieszyć się muzyka na swój sposób.

 • Bezprzewodowe słuchawki AKG Y 45 BT zapewnią markową jakość dźwięku, w lekkiej, nausznej konstrukcji, która przekracza oczekiwania dotyczące funkcjonalności, komfortu i przenośności. Nowe, słuchawki nauszne AKG Y 45 BT są doskonałym wyborem dla każdego, kto chce cieszyć się muzyka na swój sposób.

 • Model AKG Y 50 zapewnia markową jakość dźwięku z wzmocnionym basem, w lekkiej, nausznej konstrukcji, która przekracza oczekiwania dotyczące funkcjonalności, komfortu i przenośności. Nowe, słuchawki nauszne AKG Y 50 są doskonałym wyborem dla każdego, kto chce cieszyć się muzyka na swój sposób.

 • AKG Y50BT to przede wszystkich technologia Bluetooth zapewniająca doskonałą łączność, nowa, odważna kolorystyka, 40 mm przetworniki w muszlach oraz jakość dźwięku na poziomie modelu Y50. Trzy śmiałe kolory oraz ciekawie wykonana matowo-błyszcząca powłoka nadają modelowi AKG Y50BT wyglądu, który zachwyca podobnie jak audio.

 • AK T8iE MKII to poprawiona wersja dousznych słuchawek, w których wykorzystano technologię Tesla. Słuchawki powstały przy współpracy inżynierów Astell&Kern oraz Beyerdynamic. AK T8iE MKII oferują przeprojektowaną cewkę w przetwornikach, okablowanie z dodatkiem srebra i innym oplotem oraz lepsze konektory. Słuchawki T8iE wytwarzane są ręcznie w Niemczech. 

 • Wyjątkowa konfiguracja słuchawek Angie II na którą składa się aż 8 przetworników (dwa niskiego zakresu, dwa średniego i cztery wysokiego) została zaczerpnięta z wyższych modeli słuchawek. Także tu obudowa jest wykonana z jednego bloku aluminium z nakładką z logo wykonaną z włókna węglowego. Angie także wykorzystują m.in.  przetworniki serii Siren.

 • 11 999,00zł

  W słuchawkach Layla II znaleźć można najbardziej złożoną konstrukcję jaką kiedykolwiek włożono do dokanałowych monitorów. Wszystkie filtry zwrotnic są 4-to stopnia. Layla II ma za zadanie dostarczyć niespotykaną jakość audio nie zależnie od rodzaju muzyki, czy sposbu prezentacji.

  11 999,00zł
 • 1 999,00zł

  Michelle są zwieńczeniem tego co firma nauczyła się przy projektowaniu oraz produkowaniu modeli Layla oraz Roxanne. Celem było wykorzystanie jak najwięcej najnowszej technologii przy zaoferowaniu bardziej przystępnej ceny. Szerokie pasmo przenoszenia wraz z technologią FreqPhase pozwoliło stworzyć bardzo dokładne, uniwersalne słuchawki typu IEM.

  1 999,00zł
 • 3 699,00zł

  Astell&Kern Rosie to nieco prostsza konstrukcja wykorzystująca technologie JH Audio. Zastosowano tu konstruykcję z 6-ma przetowrnikami, dzięki czemu ich cena znacznie różni się od wyższych modeli. W swojej klasie cenowej Rosie to wyjątkowy produkt.

  3 699,00zł
 • 6 999,00zł

  Słuchawki Roxanne (w wersjach universal i custom) zostały określone mianem przełomu zarówno na rynku konsumenckim jak i profesjonalnym. Wystarczy wspomnieć, że wśród artystów korzystających z tego modelu znaleźć można m.in. ACDC, Madonnę, U2, Bon Jovi, Maroon 5, czy Stevie Wonder'a.

  6 999,00zł
Pokazuje 25 - 36 z 192 elementów