Producenci

Słuchawki Hi-Fi Jest 91 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 91 elementów
 • 199,00zł 319,00zł

  Model stworzony w oparciu o popularne słuchawki nauszne AKG K430 dostępny jest w stylowych kolorach, które zaspokoją gust wytrawnych słuchaczy doceniających niecodzienny wygląd. K 430 to przede wszystkim dźwięk – czyste brzmienie wysokich i średnich tonów oraz pełny bas, którego częstotliwość może wynosić nawet 12 Hz. 

  199,00zł 319,00zł
  Obniżka!
  Dostępny
 • 699,00zł 799,00zł

  Słuchawki K545 zapewniają kunsztowne wyważenie między zaletami izolującej hałasy otoczenia konstrukcji zamkniętej a cechami przestrzenności i wielowymiarowości dźwięku z konstrukcji otwartej.Stała łączność z wybranym urządzeniem dzięki dwóm odłączanym przewodom będącym na wyposażeniu słuchawek K545.

  699,00zł 799,00zł
  Obniżka!
  Dostępny
 • AKG K 550MKII to druga wersja zamkniętych słuchawek z przetwornikami 50mm. Model oferuje głębokie i dokładne brzmienie ze stosunkowo szeroką jak na zamkniętą konstrukcję sceną muzyczną.

 • Skrząca harmonia, nieprawdopodobnie niskie zniekształcenia, nieporównywalny realizm w niskich tonach – to właśnie jest wielki, otwarty, przestrzenny dźwięk, dostępny tylko w najdoskonalszych, high-endowych systemach głośnikowych i mikrofonach. Teraz zaaplikowaliśmy to w najbardziej dokładnych i wrażliwych, referencyjnych słuchawkach, jakie...

 • AKG Y30 to słuchawki powstałe w oparciu o sprawdzoną konstrukcję K420. Dostępne w kolorach czarnym, białem i czerwonym wyposażone zostały w miękkie nauszniki, a dzięki składanemu pałąkowi są wyjątkowo łatwe w transporcie. AKG Y30 wyposażone są w jednoprzyciskowy pilot wraz z mikrofonem, który jest kompatybilny z wieloma różnymi 'smart' urządzeniami.

 • Model AKG Y 40 zapewnia markową jakość dźwięku w lekkiej, nausznej konstrukcji, która przekracza oczekiwania dotyczące funkcjonalności, komfortu i przenośności. Nowe, miniaturowe słuchawki nauszne AKG Y 40 są doskonałym wyborem dla każdego, kto chce cieszyć się muzyka na swój sposób.

 • Model AKG Y 50 zapewnia markową jakość dźwięku z wzmocnionym basem, w lekkiej, nausznej konstrukcji, która przekracza oczekiwania dotyczące funkcjonalności, komfortu i przenośności. Nowe, słuchawki nauszne AKG Y 50 są doskonałym wyborem dla każdego, kto chce cieszyć się muzyka na swój sposób.

 • EL-8 to słuchawka dla tych którzy nie chcą przeznaczać większych kwot na wybrane modele Audeze serii LCD. EL-8 są lżejsze, bardziej przenośne a jednocześnie równie zaawansowane pod względem technologicznym co wyższa seria LCD. Zaprojektowane przy udziale BMWDesignWorks USA i dostępne zarówno w wersji otwartej jak i zamkniętej.

 • Audeze EL-8 Titanium to nie tylko przetworniki planarne z technologiami Uniforce i Fluxor. To także pierwszy 24-bitowy DAC, zintegrowany z cyfrowym procesorem dźwięku w kablu zakończonym wtykiem lightning. Jeśli dodamy do tego aplikację Audeze DSP, umożliwiającą np. equalizację dźwięku, otrzeymujemy kompletny system dedykowany produktom Apple.

 • 2 599,00zł 2 950,00zł
  Okazja!

  EL-8 to słuchawka dla tych, którzy nie chcą przeznaczać większych kwot na wybrane modele Audeze serii LCD. EL-8 są lżejsze, bardziej przenośne, a jednocześnie bardzo zaawansowane pod względem technologicznym. Zaprojektowane przy udziale BMWDesignWorks USA i dostępne zarówno w wersji otwartej jak i zamkniętej.

  2 599,00zł 2 950,00zł
  Dostępny
 • Firma Audeze stworzyła płaskie słuchawki magnetyczne LCD-2, które zostały okrzyknięte rewolucją w świecie słuchawek. Zastosowano w nich opatentowaną przez producenta membranę cienkowarstwową umieszczoną pomiędzy magnetyczną strukturą, dzięki czemu uzyskuje się niezwykle dokładny i szczegółowy dźwięk.

 • LCD-3 zachwyca nie tylko brzmieniem, ale też wyglądem. Dynamiczne przestrzenne dźwięki, dopełnione atrakcyjnym basem, doskonale brzmiącymi tonami średnimi i wysokimi. Zespół specjalistów pracował nad udoskonaleniem LCD-2, aby zapewnić dźwięk jeszcze wyższej jakości, co zaowocowało stworzeniem Audeze LCD-3 z płaską membraną magnetyczną...

Pokazuje 1 - 12 z 91 elementów