Producenci

Słuchawki douszne Jest 46 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 46 elementów
 • Oto pierwsze referencyjne słuchawki dokanałowe AKG. Zbudowane w Wiedniu z najlepszych materiałów, K3003i mają po trzy precyzyjnie zestrojone kanały dając dzisiejszym koneserom kompletną kontrolę. Z ich referencyjnym brzmieniem i prawdziwym trójdrożnym systemem akustycznym te Hi-Endowe słuchawki pozwalają przeżywać muzykę w luksusowym stylu.

 • 149,00zł

  Słuchawki AKG K323 XS cechują się wysoką jakością dźwięku i wyjątkowym komfortem użytkowania bez zbędnych kilogramów i nieporęcznej konstrukcji.K 323 XS to słuchawki, które osiągami przypominają produkty nawet dwukrotnie większe, a jakością dźwięku przewyższają wiele dostępnych modeli nausznych, jednocześnie zachowując najmniejsze na rynku wymiary.

  149,00zł
  Dostępny
 • 549,00zł

  Słuchawki AKG N20 oferują dobrą jakością dźwięku połączoną z uniwersalnym pilotem/mikrofonem z trzema przyciskami. Wymagający melomani z pewnością docenią materiały klasy premium, materiałowy przewód, który nie plącze się oraz półzamknięty design tylnej części słuchawek, dla doskonałej akustyki i lepszego odwzorowania basów.

  549,00zł
  Dostępny
 • 849,00zł

  Dokanałowe słuchawki z aktywną redukcją hałasów ANC (Active Noise Canceling) oraz uniwersalnym sterowaniem (przełączanie pomiędzy kompatybilnością MFI i Android). Słuchawki wykonano z dobrych materiałów (w tym aluminium). W komplecie znajdują się m.in. przewód w materiałowym oplocie, adapter do samolotu, ochronne etui i cztery rozmiary wkładek silikonowych.

  849,00zł
  Dostępny
 • 1 799,00zł

  Wyjątkowe słuchawki dokanałowe wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zaprojektowane z myślą o odtwarzaniu dźwięku w wysokiej rozdzielczości, posiadają w zestawie trzy wymienne filtry dźwiękowe. Dodatkowo w słuchawkach zastosowano odpinaną konstrukcję przewodu. W zestawie m.in. przewód prosty oraz ze sterowaniem uniwersalnym (przełączanie...

  1 799,00zł
  Dostępny
 • Słuchawki douszne AKG Y 10 pozwalają przekształcić czas w podróży w dobre okazje do słuchania muzyki, sprawiając, że zacierają się granice między rozrywką i pracą. Niektóre urządzenia okazują się nie do zastąpienia. Podobnie jest w przypadku słuchawek AKG Y 10, których komfort użytkowania jest tak duży, że niedługo zapomnisz, że je na sobie nosisz.

 • Nowe AKG Y20 cechuje charakterystyczne, doskonałe brzmienie AKG oraz kształt dopasowany do ucha. To wyjątkowo wygodne słuchawki douszne. Stereofoniczne słuchawki douszne stworzone przez AKG to gwarancja studyjnej klasy rozwiązań w słuchawkach konsumenckich. Marka jest od lat znakiem jakości, a kolejne proponowane przez nią rozwiązania, są niezmiennie...

 • Nowe AKG Y20U cechuje charakterystyczne, doskonałe brzmienie AKG oraz kształt dopasowany do ucha. To wyjątkowo wygodne słuchawki douszne. Stereofoniczne słuchawki douszne stworzone przez AKG to gwarancja studyjnej klasy rozwiązań w słuchawkach konsumenckich. Marka jest od lat znakiem jakości, a kolejne proponowane przez nią rozwiązania, są niezmiennie...

 • 4 499,00zł

  AK T8iE MKII to poprawiona wersja dousznych słuchawek, w których wykorzystano technologię Tesla. Słuchawki powstały przy współpracy inżynierów Astell&Kern oraz Beyerdynamic. AK T8iE MKII oferują przeprojektowaną cewkę w przetwornikach, okablowanie z dodatkiem srebra i innym oplotem oraz lepsze konektory. Słuchawki T8iE wytwarzane są ręcznie w Niemczech. 

  4 499,00zł
  Dostępny
 • 6 300,00zł 6 500,00zł

  Wyjątkowa konfiguracja słuchawek Angie II na którą składa się aż 8 przetworników (dwa niskiego zakresu, dwa średniego i cztery wysokiego) została zaczerpnięta z wyższych modeli słuchawek. Także tu obudowa jest wykonana z jednego bloku aluminium z nakładką z logo wykonaną z włókna węglowego. Angie także wykorzystują m.in.  przetworniki serii Siren.

  6 300,00zł 6 500,00zł
  Obniżka!
  Dostępny
 • 14 500,00zł

  W słuchawkach Layla II znaleźć można najbardziej złożoną konstrukcję jaką kiedykolwiek włożono do dokanałowych monitorów. Wszystkie filtry zwrotnic są 4-to stopnia. Layla II ma za zadanie dostarczyć niespotykaną jakość audio nie zależnie od rodzaju muzyki, czy sposbu prezentacji.

  14 500,00zł
  Dostępny
 • 2 500,00zł

  Michelle są zwieńczeniem tego co firma nauczyła się przy projektowaniu oraz produkowaniu modeli Layla oraz Roxanne. Celem było wykorzystanie jak najwięcej najnowszej technologii przy zaoferowaniu bardziej przystępnej ceny. Szerokie pasmo przenoszenia wraz z technologią FreqPhase pozwoliło stworzyć bardzo dokładne, uniwersalne słuchawki typu IEM.

  2 500,00zł
  Dostępny
Pokazuje 1 - 12 z 46 elementów