Interkonekt AES/EBU Chord Signature Tuned Aray 1m Zobacz większe

Interkonekt AES/EBU Chord Signature Super Aray 1m

Nowe

Jednym rodzajem interkonektu, który zawsze rzucał wyzwanie zespołowi projektowemu Chorda, było połączenie AES/EBU. Problem zawsze polegał na tym, że choć możemy poprawiać budowę kabli AES/EBU, w testach słuchowych prawie zawsze okazywało się, że połączenie koaksjalne daje dźwięk bardziej wciągający pod względem muzycznym. Kabel Signature AES/EBU ARAY zmienia to całkowicie.

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

  • Kabel Signature AES/EBU jest zbudowany z trzech przewodów, z których każdy jest osobno ekranowany podwójną warstwą kompozytu. Pojedynczy przewód z czystej, odlewanej miedzi jest przewodem sygnałowym, a izolacja jest wykonana ze spienionego polietylenu.
  • Ekran złożony jest z dwóch warstw kompozytu, które są zarówno skutecznym ekranem, jak i bardzo odporną warstwą przewodzącą, co powoduje, że jest ona idealna do zastosowania w kablach cyfrowych. Układ trójkoaksjalny jest nietypowy, lecz jest bardzo skuteczny. Zastosowano sposób konstrukcji znany z przewodów analogowych zakończonych wtykami XLR, w tym również zbalansowanych interkonektach Sarum ARAY.
  • Na budowę kabla Signature AES/EBU bardzo silny wpływ mają nasze zbalansowane kable Sarum ARAY. Układ trójprzewodowy oznacza, że ​​można produkować zbalansowany kabel cyfrowy, w którym zastosowano geometrię przewodów używaną w najlepszych kablach Chord. Kabel Signature AES/EBU jest wyposażony we wtyki Neutrik XLR, a kluczowe znaczenie dla jakości wykonania ma zacisk odciążający, który wykonano bardzo starannie, aby uniknąć zaciskania kabli powodującego zmianę impedancji.
  • Przewód dostępny w długości 1m. Pozostałe długości dostępne na zamówienie.