Okazja! Interkonekt stereo DIN Chord Cobra VEE 3 1m Zobacz większe

Interkonekt stereo DIN Chord Cobra VEE 3 1m

Nowe

Posrebrzane przewody i izolacja FEP oznaczają, że ​​Cobra VEE 3 przesyła więcej informacji i robi to dokładniej. Jest to świetny sposób, aby dowiedzieć się, że Twoja ulubiona muzyka to coś więcej niż myślałeś. Ukazywanie kolejnych warstw i dynamiczny przekaz ożywiają muzykę i ujawniają subtelne różnice w barwie.

Więcej szczegółów

699,00zł

1 099,00zł

-400,00zł

Oblicz ratę!

Dodaj do listy życzeń

 • Cobra VEE 3 ma podobną budowę do kabla Crimson VEE 3. Przewody Cobra VEE 3 są zbudowane z wielożyłowych posrebrzanych przewodów z miedzi beztlenowej, które są izolowane FEP, materiałem o bardzo podobnej charakterystyce działania do PTFE. Taka kombinacja materiałów jest szeroko stosowana w konstrukcjach kabli Chord. Uważamy, że poprawia to przesył sygnału w szerokim paśmie częstotliwości, co jest szczególnie zauważalne w skrajnych częstotliwościach.
 • Przewody pseudozbalansowane utrzymane są w swojej pozycji przy pomocy przekładek z bawełny. Ma to na celu zmniejszenie zakłóceń mechanicznych i są zabezpieczone podwójną warstwą ekranu z plecionki i folii dla wysokich częstotliwości. Ekranowanie jest otoczone miękkim PCV w celu dalszego zmniejszenia zakłóceń mechanicznych i jest chroniony zewnętrzną warstwą z twardego PCV.
 • Kabel Cobra VEE DIN jest standardowo zakończony wtykiem PREH DIN 5 pin, zwyczajowo montowanym w sprzęcie Naim Audio. Cobra VEE 3 dostępna może być także ze standardowymi wtyczkami zatrzaskowymi DIN i DIN 4 pin. Z drugiej strony Chord Cobra VEE 3 może być wyposażony w niestandardowe wtyczki Chord VEE 3 RCA. Powłoka zewnętrzna z ABS i unikalny proces posrebrzania zastosowany na powierzchniach styku poprawiają przekazywanie sygnałów w szerokim zakresie częstotliwości. Otoczka sygnału powrotnego zapewnia bezpieczny dokładny styk ze wszystkimi typami gniazd RCA. Środkowy pin izolowany PTFEem, konstrukcja wtyczki i zewnętrzna warstwa z ABS zapewniają dobre zabezpieczenie wtyczki bez ściskania kabla i utraty wydajności.
 • Przewód występuje w konfiguracjach:
  5 Pin DIN do 2RCA
  2 RCA do 5 Pin DIN
  5 Pin DIN do 5 Pin DIN
  4 PIN do 2RCA
  2 RCA do 4 Pin DIN
  4 Pin DIN do 4 Pin DIN
 • Dostępny w długości 1m. Pozostałe długości dostępne na zamówienie indywidualne. Cena za dodatkowy 1m - 140pln