Filtrowanie

Cena

0 zł - 125970 zł

Na wyprzedaży

Kategoria

Wyczyść to zaznaczenie

Producent

Promocje

Zasilanie i przewodyJest 786 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 786 elementów
 • Regenerator iFi Audio SPDIF iPurifier minimalizuje zniekształcenia sygnału cyfrowego SPDIF i przywraca sygnał do postaci przebiegu prostokątnego z precyzyjnym taktowaniem. W pierwszym stopniu zapewniona jest galwaniczna izolacja, w drugim regeneracja, w trzecim buforowanie w pamięci, a wreszcie w czwartym ponowne przetaktowanie z dokładnością poniżej 300...

 • Ear Buddy od ifi ma jedno zadanie: likwidacja szmerów i szumów generowanych na wyjściach słuchawkowych urządzeń audio. Akcesorium sprawdza się z lotniczymi systemami pokładowymi, smartfonami, tabletami, komputerami a nawet systemami A/V.

 • 499,00zł
  Nowość!

  Optymalna konfiguracja dla każdego systemu to jedno uziemienie dla całego systemu. Jeśli system ma wiele uziemień, tworzyć się mogą niepożądane pętle uziemienia. Systemy te mogą generować wtedy denerwujące buczenie o niskiej częstotliwości. ifi GND Defender we właściwy sposób, inteligentnie wykrywa pętlę uziemienia i przecina uziemienie dla danego...

  49900
  Dostępny
 • 569,00zł

  Zasilanie sieciowe jest dla audio tym, czym dla motoryzacji benzyna. I w związku z poziomem swojej czystości (rafinacji), ma ono materialny wpływ na jakość odczuwanego odsłuchu. AC iPurifier jest najnowszym produktem marki iFi Audio, mającym za zadanie oczyścić „zaśmiecone” zasilanie sieciowe. Jest on zaawansowany technicznie i przy tym...

  56900
  Dostępny
 • 649,00zł
  Nowość!

  DC Blocker to filtr, którego zadaniem jest zapobieganie przedostawaniu się prądu stałego do wzmacniacza. Wiele urządzeń wykorzystających transformatory może emitować pewne zakłócenia i szumy spowodowane docieraniem napięcia stałego do sieci elektrycznej. Umieszczony w gniazdku IEC, ifi DC Blocker ma za zadanie je eliminować.

  64900
  Dostępny
 • Filtr ifi DC iPurifier to urządzenie które wpina się pomiędzy zasilacze typu Switch Mode a urządzenia. Nie zależnie od tego czy takim urządzeniem będzie DAC, przedwzmacniacz, STB, laptop czy stacja mixująca, o ile zasilacz będzie pracował w zakresie 5-24V, technologia Active Noise Cancellation znacząco poprawi jakość pracy urządzeń.

 • 259,00zł

  Jak wiadomo różne słuchawki mają różną skuteczność i oporność. Przy niedokładnym dobraniu sprzętu, szczególnie w wyapdku dokanałowych monitorów odsłuchowych, niektóre modele mogą grać zbyt głośno i z dużymi zniekształceniami brzmienia w górnym zakresie pasma. Filtr iFi iEMatch rozwiązuje te problemy.

  25900
  Dostępny
 • Filtr ifi iDefender3.0® chroni przed często spotykanym problemem pętli masy. iDefender 3.0 znacząco redukuje także szumy pochodzące z zasilania dostarczanego przez porty USB. Urządzenie kompatybilne jest z portem USB3.0.

 • 399,00zł 499,00zł
  Okazja!

  iPurifier (czyściciel) ma tylko jedno zadanie: czyści i filtruje audio + zasilanie na końcu cyfrowego łańcucha, tuż przed wejściem sygnału cyfrowego do DACa.Specjalnie opracowany układ odtwarza oryginalną ‘falę sygnału’ i przywraca ‘analogowość’ do USB audio tworząc prawdziwy, żywy spektakl muzyczny.

  39900 499,00zł
  Dostępny
 • Obsesja czyszczenia platformy USB zostałą wyssana z korzeni firmy AMR. iPurifier2 to kolejny po modelu iPurifier, filtr, który wpięty do dowolnego DAC'a ma dodatkowo oczyścić sygnał audio podawany z komputera. Podobnie jak pierwowzór iPurifier2 czyści i filtruje audio i zasilanie na końcu cyfrowego łańcucha, tuż przed wejściem sygnału cyfrowego do DACa.

 • Reduktor ifi iSilencer3.0® to natychmiastowy upgrade dla wszystkich portów USB. Dzięki jego zastosowaniu użytkownik automatycznie zyskuje technologię Active Noise Cancellation®, zmniejszenie jitter'a, rebalansowanie sygnału USB oraz technologię optymalizującą transfer. Urządzenie kompatybilne jest z portami USB3.0.

 • 6 990,00zł

  Nautilus Power Strip oferuje czystą dystrybucję mocy, bez komponentów ograniczających przepływ prądu. Listwa Cardas wyposażona została w całkowicie nowe gniazda Cardas 4181EU Schuko. Każde z nich wyposażono w filtr i każde jest w stanie zapewnić najczystszą moc Twojemu systemowi audio, nie zależnie od tego czy będzie to potężna końcówka...

  699000
Pokazuje 1 - 12 z 786 elementów

© Audiovideo.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Prestacity.pl