Producenci

Słuchawki i akcesoria słuchawkowe Jest 181 produktów.

Pokazuje 13 - 24 z 181 elementów
 • 1 799,00zł

  Wyjątkowe słuchawki dokanałowe wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zaprojektowane z myślą o odtwarzaniu dźwięku w wysokiej rozdzielczości, posiadają w zestawie trzy wymienne filtry dźwiękowe. Dodatkowo w słuchawkach zastosowano odpinaną konstrukcję przewodu. W zestawie m.in. przewód prosty oraz ze sterowaniem uniwersalnym (przełączanie...

  1 799,00zł
  Dostępny
 • AK T8iE MKII to poprawiona wersja dousznych słuchawek, w których wykorzystano technologię Tesla. Słuchawki powstały przy współpracy inżynierów Astell&Kern oraz Beyerdynamic. AK T8iE MKII oferują przeprojektowaną cewkę w przetwornikach, okablowanie z dodatkiem srebra i innym oplotem oraz lepsze konektory. Słuchawki T8iE wytwarzane są ręcznie w Niemczech. 

 • Wyjątkowa konfiguracja słuchawek Angie II na którą składa się aż 8 przetworników (dwa niskiego zakresu, dwa średniego i cztery wysokiego) została zaczerpnięta z wyższych modeli słuchawek. Także tu obudowa jest wykonana z jednego bloku aluminium z nakładką z logo wykonaną z włókna węglowego. Angie także wykorzystują m.in.  przetworniki serii Siren.

 • 11 999,00zł

  W słuchawkach Layla II znaleźć można najbardziej złożoną konstrukcję jaką kiedykolwiek włożono do dokanałowych monitorów. Wszystkie filtry zwrotnic są 4-to stopnia. Layla II ma za zadanie dostarczyć niespotykaną jakość audio nie zależnie od rodzaju muzyki, czy sposbu prezentacji.

  11 999,00zł
 • 1 999,00zł

  Michelle są zwieńczeniem tego co firma nauczyła się przy projektowaniu oraz produkowaniu modeli Layla oraz Roxanne. Celem było wykorzystanie jak najwięcej najnowszej technologii przy zaoferowaniu bardziej przystępnej ceny. Szerokie pasmo przenoszenia wraz z technologią FreqPhase pozwoliło stworzyć bardzo dokładne, uniwersalne słuchawki typu IEM.

  1 999,00zł
 • 3 699,00zł

  Astell&Kern Rosie to nieco prostsza konstrukcja wykorzystująca technologie JH Audio. Zastosowano tu konstruykcję z 6-ma przetowrnikami, dzięki czemu ich cena znacznie różni się od wyższych modeli. W swojej klasie cenowej Rosie to wyjątkowy produkt.

  3 699,00zł
 • 6 999,00zł

  Słuchawki Roxanne (w wersjach universal i custom) zostały określone mianem przełomu zarówno na rynku konsumenckim jak i profesjonalnym. Wystarczy wspomnieć, że wśród artystów korzystających z tego modelu znaleźć można m.in. ACDC, Madonnę, U2, Bon Jovi, Maroon 5, czy Stevie Wonder'a.

  6 999,00zł
 • EL-8 to słuchawka dla tych którzy nie chcą przeznaczać większych kwot na wybrane modele Audeze serii LCD. EL-8 są lżejsze, bardziej przenośne a jednocześnie równie zaawansowane pod względem technologicznym co wyższa seria LCD. Zaprojektowane przy udziale BMWDesignWorks USA i dostępne zarówno w wersji otwartej jak i zamkniętej.

 • Audeze EL-8 Titanium to nie tylko przetworniki planarne z technologiami Uniforce i Fluxor. To także pierwszy 24-bitowy DAC, zintegrowany z cyfrowym procesorem dźwięku w kablu zakończonym wtykiem lightning. Jeśli dodamy do tego aplikację Audeze DSP, umożliwiającą np. equalizację dźwięku, otrzeymujemy kompletny system dedykowany produktom Apple.

 • 2 599,00zł 2 950,00zł
  Okazja!

  EL-8 to słuchawka dla tych, którzy nie chcą przeznaczać większych kwot na wybrane modele Audeze serii LCD. EL-8 są lżejsze, bardziej przenośne, a jednocześnie bardzo zaawansowane pod względem technologicznym. Zaprojektowane przy udziale BMWDesignWorks USA i dostępne zarówno w wersji otwartej jak i zamkniętej.

  2 599,00zł 2 950,00zł
  Dostępny
 • Audeze iSINE 10 brzmią i wyglądają jak żadne inne słuchawki na rynku. Technologia Fluxor i przetworniki planarne do tej pory nie były dostępne w wersji dokanałowej. W standardzie iSINE 10 wyposażone są w dwa rodzaje przewodów, dzięki czemu użytkownicy urządzeń Apple mają opcję wykorzystywania przewodu Cipher z wbudowanym przetwronikiem.

 • Audeze iSINE 20 to krok dalej w porównaniu do modelu iSINE 10. Podobnie jak młodszy model brzmią i wyglądają jak żadne inne słuchawki na rynku. Różnica w jakości na korzyść iSINE 20 wynika ze zmian w budowie cewki Uni force. Dzięki zmianom, model 20 oferuje jeszcze bardziej dokładne brzmienie z lepszą sceną. W iSINE 20 także znajdują...

Pokazuje 13 - 24 z 181 elementów