Producenci

Lista produktów producenta: Audeze

Audeze jest producentem wysokiej klasy słuchawek i akcesoriów. Ich produkty są projektowane z wykorzystaniem najnowszych innowacji i najlepszych materiałów, czego efektem jest jedno z najbardziej dokładnych i precyzyjnych brzmień na rynku...

Audeze jest producentem wysokiej klasy słuchawek i akcesoriów. Ich produkty są projektowane z wykorzystaniem najnowszych innowacji i najlepszych materiałów, czego efektem jest jedno z najbardziej dokładnych i precyzyjnych brzmień na rynku. Badania nad dalszym rozwojem oraz produkcja mają miejsce na terenie Stanów Zjednoczonych.

Więcej
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
 • EL-8 to słuchawka dla tych którzy nie chcą przeznaczać większych kwot na wybrane modele Audeze serii LCD. EL-8 są lżejsze, bardziej przenośne a jednocześnie równie zaawansowane pod względem technologicznym co wyższa seria LCD. Zaprojektowane przy udziale BMWDesignWorks USA i dostępne zarówno w wersji otwartej jak i zamkniętej.

 • Audeze EL-8 Titanium to nie tylko przetworniki planarne z technologiami Uniforce i Fluxor. To także pierwszy 24-bitowy DAC, zintegrowany z cyfrowym procesorem dźwięku w kablu zakończonym wtykiem lightning. Jeśli dodamy do tego aplikację Audeze DSP, umożliwiającą np. equalizację dźwięku, otrzeymujemy kompletny system dedykowany produktom Apple.

 • 2 599,00zł 2 950,00zł
  Okazja!

  EL-8 to słuchawka dla tych, którzy nie chcą przeznaczać większych kwot na wybrane modele Audeze serii LCD. EL-8 są lżejsze, bardziej przenośne, a jednocześnie bardzo zaawansowane pod względem technologicznym. Zaprojektowane przy udziale BMWDesignWorks USA i dostępne zarówno w wersji otwartej jak i zamkniętej.

  2 599,00zł 2 950,00zł
  Dostępny
 • Audeze iSINE 10 brzmią i wyglądają jak żadne inne słuchawki na rynku. Technologia Fluxor i przetworniki planarne do tej pory nie były dostępne w wersji dokanałowej. W standardzie iSINE 10 wyposażone są w dwa rodzaje przewodów, dzięki czemu użytkownicy urządzeń Apple mają opcję wykorzystywania przewodu Cipher z wbudowanym przetwronikiem.

 • Audeze iSINE 20 to krok dalej w porównaniu do modelu iSINE 10. Podobnie jak młodszy model brzmią i wyglądają jak żadne inne słuchawki na rynku. Różnica w jakości na korzyść iSINE 20 wynika ze zmian w budowie cewki Uni force. Dzięki zmianom, model 20 oferuje jeszcze bardziej dokładne brzmienie z lepszą sceną. W iSINE 20 także znajdują...

 • Firma Audeze stworzyła płaskie słuchawki magnetyczne LCD-2, które zostały okrzyknięte rewolucją w świecie słuchawek. Zastosowano w nich opatentowaną przez producenta membranę cienkowarstwową umieszczoną pomiędzy magnetyczną strukturą, dzięki czemu uzyskuje się niezwykle dokładny i szczegółowy dźwięk.

 • LCD-3 zachwyca nie tylko brzmieniem, ale też wyglądem. Dynamiczne przestrzenne dźwięki, dopełnione atrakcyjnym basem, doskonale brzmiącymi tonami średnimi i wysokimi. Zespół specjalistów pracował nad udoskonaleniem LCD-2, aby zapewnić dźwięk jeszcze wyższej jakości, co zaowocowało stworzeniem Audeze LCD-3 z płaską membraną magnetyczną...

 • Audeze LCD-4 zostały oparte na najnowszych rozwiązaniach firmy gwarantując niedoścignioną jakość dźwięku i wygodę użytkowania. Tak jak każde słuchawki serii LCD, także i ten model został dopracowany w najdrobniejszych detalach. Zapierająca dech rozdzielczość, klarowność, dynamika i niezwykły detal w połączeniu z potężnym basem i otwartą średnicą zacierają...

 • Specjalnie stworzona i opatentowana technologia Fazor oraz możliwość zarządzania przepływem dźwięku w słuchawkach. Rozwiązania te pozwalają na zapewnienie lepszej reakcji fazy, większego zakresu częstotliwości oraz gładszego pasma przenoszenia. Słuchawki LCF-X posiadają przetwornik, który jest przeznaczony do współpracy z szeroka gamą źródła napędowego.

 • Specjalnie stworzona i opatentowana technologia Fazor oraz możliwość zarządzania przepływem dźwięku w słuchawkach. Rozwiązania te pozwalają na zapewnienie lepszej reakcji fazy, większego zakresu częstotliwości oraz gładszego pasma przenoszenia. Słuchawki LCD-XC zostały stworzone z ręcznie obrabianego drewna Budinga.

 • W słuchawkach Audeze SINE, podobnie jak w innych konstrukcjach tego producenta, zostały zastosowane przetworniki planarne. Nowoczesny przetwornik od Audeze wydobywa niesamowitą przestrzenność i detaliczność z muzyki. Ręcznie wykonane z wysokiej jakości aluminium oraz starannie dobranych rodzajów skóry, zaspokoją także wymagających...

 • Audeze Deckard to wzmacniacz słuchawkowy połączony z wysokiej klasy przetwornikiem cyfrowo-analogowym. Zaprojektowany został w taki sposób, by brzmieniowo jak najlepiej uzupełniać linię słuchawek Audeze, ale jest w stanie bardzo dobrze wysterować także produkty innych marek. DAC przyjmuje sygnały z zakresu 16-32bit i rozdzielczości 44.1kHz do 384kHz.

Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów