Okazja! Interkonekt stereo XLR Chord Chorus Reference 1m Zobacz większe

Interkonekt stereo XLR Chord Chorus Reference 1m

Nowe

Zastosowanie technologii ARAY w Chorus Reference daje nam kabel, który gwarantuje realizmu i silne emocje związane z utworem muzycznym. Posrebrzane przewody dają kabel, który może przenosić dynamiczny sygnał i detaliczność na nadzwyczajnym poziomie oraz spójność muzyczną w szerokim zakresie odtwarzanego repertuaru muzycznego. Jego działanie w wysokich częstotliwościach jest wyjątkowe.

Więcej szczegółów

1 949,00zł

2 599,00zł

-650,00zł

Oblicz ratę!

Dodaj do listy życzeń

  • Chord Chorus Reference to nowa konstrukcja kabla w dużym stopniu ukształtowana przez technologię ARAY opracowaną dla naszych flagowych kabli Sarum Tuned ARAY. Przewody są z posrebrzanej miedzi beztlenowej w izolacji z PTFE. Potrójny przewód jest w układzie powtarzającej się spirali i pokryty jest miękkim PCV, aby zapewnić tłumienie mechaniczne. Ekran to efektywna w wysokich częstotliwościach 95% plecionka połączona z grubą folią nałożoną na przewód, by zapewnić maksymalną ochronę w szerokim zakresie częstotliwości. Ekrany są zabezpieczone przy pomocy PCV dla dodatkowego tłumienia mechanicznego.
  • Podobnie jak w innych kablach XLR marki Chord, XLR Chorus Reference wyposażony jest w wysokiej jakości wtyki XLR Neutrik, a połączenie przewodów jest wykonane przy użyciu specjalnego srebrnego lutowania.
  • Dostępny w długości 1m. Pozostałe długości dostępne na zamówienie indywidualne. Cena za dodatkowy 1m - 1100pln