Okazja! Interkonekt USB Chord Silver Plus 0,75m Zobacz większe

Interkonekt USB Chord Silver Plus 1,5m

Nowe

Kable USB mają wpływ na szczegółowość, dynamikę i barwę dźwięku, co oznacza, że mają wpływ na spójność odtwarzanej przy ich pomocy muzyki. Kable te są produkowane z posrebrzanych przewodów wykonanych z miedzi beztlenowej, izolacja jest wykonana z polietylenu o niskiej gęstości a ekranowanie jest skuteczne w wysokich częstotliwościach.

Więcej szczegółów

270,00zł

329,00zł

-59,00zł

Oblicz ratę!

Dodaj do listy życzeń

  • Kabel USB SilverPlus został skonstruowany przy użyciu sprawdzonych przez Chorda metod. Na podstawie pracy z innymi szybkimi kablami wywnioskowano, że posrebrzane przewody są dobrym wyborem. W przypadku korzystania z przewodów posrebrzanych zasadniczy jest wybór materiału izolacyjnego. Istnieje naprawdę tylko kilka materiałów izolacyjnych, które według firmy będą pracować dobrze z posrebrzanymi przewodnikami. Dla kabla USB SilverPlus wybrano izolację z polietylenu o niskiej gęstości, który jest materiałem używanym z powodzeniem w kablach HDMI.
  • Podobnie, jak w przypadku każdego innego interkonektu firmy Chord, dużą uwagę zwrócono na ekranowanie: ekran kabla USB SilverPlus jest skuteczny przy wysokich częstotliwościach.
  • Kabel USB SilverPlus jest wyposażony we wtyk USB, w którym styki i otoczka są pozłacane 24-karatowym złotem.
  • Przewód dostępny w długościach: 0,75m; 1,5m; 3m; 5m;