Producenci

Przedwzmacniacze gramofonowe Jest 21 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów
 • 5 290,00zł

  Huei zaprojektowano tak, by dostarczyć największe zalety amplifikacji stosowanej w komponentach Chord zoptymalizowane do współpracy z gramofonami. Zaawansowany mikroprocesor pomaga z jednej strony zachować ultra-niski poziom szumów, a z drugiej udostępnia szerokie możliwości dopasowania parametrów do współpracy z wkładkami MC oraz MM.

  5 290,00zł
  Dostępny
 • 16 790,00zł

  Przedwzmacniacz gramofonowy Chord Symphonic zaprojektowano tylko do współpracy z wkładkami MC. Oferuje on niemalże nieskończoną kombinację ustawień wartości wzmocnienia i impedancji oraz zbalansowane i niezbalansowane wejścia do wkładki. W budowie wykorzystano także specjalny filtr, który niweluje problemy pojawiające się w niskim zakresie częstotliwości.

  16 790,00zł
 • 2 590,00zł

  iPhono2 to następca znanego i bardzo dobrze przyjętego na rynku modelu iPhono. Podobnie jak poprzednik, obecna wersja oferuje wydajność i funkcjonalność w małej obudowie. Gain poszerzono do niespotykanego w tej klasie cenowej zakresu 36-72 dB. Z kolei nowe obwody gwarantują dokładność krzywej RIAA EQ w zakresie 20Hz-20kHz na poziomie +/- 0,2 dB.

  2 590,00zł
  Dostępny
 • 2 299,00zł

  StageLine jest przedwzmacniaczem gramofonowym, dostępnym albo dla wkładek MC albo MM, zaprojektowany pod kątem jak najlepszej jakości dźwięku szerokiej gamy wkładek. StageLine może być zasilany albo ze specjalnego gniazda na tylnym panelu NAIT XS albo poprzez niezależny zasilacz FlatCap XS, z którym osiągniemy znacznie lepsze brzmienie.

  2 299,00zł
  Dostępny
 • 13 999,00zł

  Odtwarzanie płyt winylowych to wielki ukłon w stronę muzyki. Stosując przedwzmacniacz SuperLine płyta winylowa zyskuje jeszcze więcej. SuperLine jest wysokiej jakości przedwzmacniaczem MC w referencyjnej aluminiowej obudowie Naima z anodowanym panelem przednim. Oferuje wszystkie najlepsze rozwiązania Naima w dziedzinie wzmacniania sygnału analogowego.

  13 999,00zł
  Dostępny
 • 4 290,00zł

  R15 ma za zadanie w możliwie najlepszy sposób przetworzyć i dostarczyć do wzmacniacza sygnał wysyłany przez wkładki gramofonowe. Urządzenie obsługuje zarówno wkładki MM jak i MC. R15 oferuje uczciwe, charakterystyczne dla systemów Primare brzmienie. Pokazuje także nieco inne podejście firmy do mniejszych wymiarowo komponentów Hi-Fi.

  4 290,00zł
  Dostępny
 • 6 890,00zł

  R35 to zaawansowana konstrukcja potrafiąca w wyjątkowy sposób zadbać o delikatny sygnał wysyłany przez wkładki gramofonowe. Urządzenie obsługuje zarówno wkładki MM jak i MC i pozwala na szeroki zakres regulacji parametrów. R35 wyposażono w wyjścia RCA i XLR. Każdy element przedwzmacniacza dobierano tak, by zaoferować możliwie...

  6 890,00zł
 • 530,00zł

  Pro-Ject Optical Box E Phono opracowano do współpracy z urządzeniami nie posiadającymi wejść analogowych, takimi jak amplitunery kina domowego, soundbary itp. Poza wyjście cyfrowym przedwzmacniacz wyposażono w wyjście analogowe, które może działać w tym samym czasie co cyfrowe. Przedwzmacniacz współpracuje z wkładkami typu MM.

  530,00zł
 • 465,00zł

  Dziś wiele oferowanych wzmacniaczy nie posiada wbudowanych modułów przedwzmacniacza gramofonowego. Phono Box jest idealnym przedwzmacniaczem dla takiego systemu, potrzebującego wzmocnienia sygnału z prostych modeli gramofonów. Współpracuje z wkładkami typu MM i MC. Wyjście analogowe można w łatwy sposób podłączyć do wejścia liniowego we wzmacniaczu.

  465,00zł
  Dostępny
 • 1 650,00zł

  Przedwzmacniacz gramofonowy Phono Box DS2 oferuje szeroką gamę ustawień dla wkładek typu MM i MC. Konfigurację można przeprowadzić bezpośrednio z panelu frontowego. Urządzenie oferuje możliwość ustawienia obciążenia wkładki, pojemności oraz wzmocnienia. Całość zamknięto w obudowie z aluminium w kolorze czarnym lub srebrnym, a na wejściu i wyjściu użyto...

  1 650,00zł
  Dostępny
 • 2 590,00zł

  Phono Box DS2 USB to urządzenie, które pozwoli cieszyć się dobrym dźwiękiem z czarnej płyty, a także zapisać go do postaci plików cyfrowych. Przedwzmacniacz ten posiada także zaawansowane możliwości regulacji i obsługę wkładek MM i MC. Dzięki dwóm wejściom RCA można używać dwóch niezależnych gramofonów, lub jednego z dwoma ramionami i różnymi wkładkami.

  2 590,00zł
 • 325,00zł

  Phono Box E jest przedwzmacniaczem gramofonowym do wkładek MM, oferującym przyjemne doznania muzyczne przy bardzo niskiej cenie. Zaprojektowany został z myślą o najprostszej linii gramofonów Pro-Ject, ale sprawdzi się także z gramofonami innych marek. Do konstrukcji użyto specjalnych nisko-szumowych podzespołów, a obudowa została dobrze ekranowana.

  325,00zł
  Dostępny
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów