Filtrowanie

Cena

285 zł - 50010 zł

Nowość

Kategoria

Wyczyść to zaznaczenie

Producent

Promocje

ZasilaczeJest 13 produktów.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
 • 5 999,00zł

  FlatCap XS to zasilacz z dwoma liniami zasilającymi, pozwalający wykorzystać potencjał urządzeń z serii XS, zarówno w parze, jak i dla każdego z nich z osobna. Pojedynczy FlatCap XS można wykorzystać do poprawy jakości dźwięku modeli CD5 XS i NAT05 XS, a drugi np dla przedwzmacniacza NAC 152 XS.

  599900
  Dostępny
 • 2 999,00zł

  Zasilacz NAPSC może też być zakupiony jako upgrade dla modelu NAC 202, w którym dostarcza prąd układom przełączników cyfrowych. NAPSC można także wykorzystać do zasilania wzmacniacza słuchawkowego HeadLine.

  299900
  Dostępny
 • 9 999,00zł

  Zastosowanie osobnych, niskoszumnych i wydajnych prądowo zasilaczy skutkuje znacznie lepszym dźwiękiem całego systemu. Oddzielenie od wzmacniacza głównego to korzystniejszy układ masy i praca bez przydźwięku. Duży toroidalny transformator zasilający modelu HiCaporaz wysokiej klasy kondensatory zapewniają wyjątkową dynamikę. Dodatkowo technologia DR.

  999900
  Dostępny
 • 24 999,00zł

  Prawidłowe zasilanie od ponad dwudziestu lat pozostaje centralnym punktem filozofii firmy Naim. Timing, szeroki zakres dynamiki oraz przejrzystość to cechy, które w przypadku dodania XPS-a do systemu. XPS pozwoli uwolnić muzykę z systemu audio, umożliwiając niewiarygodnie efektywny upgrade dla modeli HDX, CDX2 oraz DAC i będzie kluczowym komponentem w...

  2499900
 • 29 999,00zł

  Znaczenie prawidłowego zasilania od ponad dwudziestu lat jest kluczowym punktem filozofii Naima. Łatwe do wychwycenia zalety dodania zasilacza SuperCap są podstawowe dla właściwego oddania muzyki. Poprawie ulegają: timing, dynamika, przejrzystość i uporządkowanie przestrzeni. Zwłaszcza bardzo złożone nagrania stają się łatwiejsze w odbiorze i...

  2999900
 • 49 999,00zł

  Zasilacz 555PS o ultra niskim poziomie szumu może być użyty również do polepszenia brzmienia odtwarzaczy CD555, CDS3, CDX2, HDX oraz przetwornika cyfrowo-analogowego DAC. 555 PS wyposażono w odseparowane, dedykowane cyfrowe i analogowe gniazda wyjściowe (Burndy) pozwalające zminimalizować szumy modulacyjne wysokich częstotliwości. Całość zamknięto w...

  4999900
 • Nowy micro iUSB3.0 zawiera firmowe, przełomowe technologie USB audio: Aktywną eliminację szumów (Active Noise Cancellation+®), REclock®, REbalance® i REgenerate® przy jednoczesnym zachowaniu i unowocześnieniu oryginalnego PowerStation® do wersji PowerStation+®. iUSB3.0 eliminuje osiem najważniejszych „złych...

 • Nowy zasilacz ifi nano iUSB3.0 to 'mała' wersja modelu micro iUSB3.0. Zaprojektowany z myślą o poprawie brzmienia w różnych przetwornikach cyfrowo-analogowych. W mniejszym opakowaniu producentowi udało się upakować całkiem sporą ilość opcji, jakie znaleźć można w większych wersjach micro.

 • ifi iPower jest dowodem na to, że firma ifi w dążeniu do perfekcji, jest w stanie poprawić niemalże każdy element wpływający na dźwięk. Zasilacz iPower został zbudowany z myślą o poprawie nie tylko efektów słyszalnych. Inżynierowie chcieli poprawić także kulturę pracy zasilacza, tak by wydłużyć jego optymalną żywotność.

 • 2 590,00zł

  Power Box DS2 Sources to liniowy zasilacz potrafiący dostarczyć czystej mocy do pięciu różnych komponentów oraz jednego gramofnu. Oczyszczenie zasilania znacząco poprawia doznania brzmieniowe i kulturę pracy podłączonych urządzeń.

  259000
  Dostępny
 • 1 890,00zł

  Silent Angel Forester to zasilacz stworzony z myślą o Switchu N8. Urządzenie może także zasilać np Raspberry Pie 4 Model B. Celem F1 jest poprawa zasilenia dostarczanego do switcha, czego efektem są m.in. niższe szumy. F1 zapewnia większą stabilność prądową i konsekwecję.

  189000
  Dostępny
 • 4 555,00zł

  Zasilacz PST-10 zaprojektowano z myślą o zoptymalizowaniu pracy gramofonów Gold Note. Hybrydowa konstrukcja zasilacza ze specjalnym filtrem eliminującym zakłócenia zapewnia skuteczne odseparowanie od interferencji panujących w sieci elektrycznej. Efektem jest lepsze środowisko pracy umożliwiające wyższą kulturę pracy i lepsze brzmienie gramofonów.

  455500
  Dostępny
 • 4 555,00zł

  PSU-10 to zasilacz poprawiający pracę przedwzmacniacza PH-10. Opatentowany przez Gold Note system dwóch dławików (Dual Chokes Design) doskonale filtruje prąd, eliminując wszelkie zakłócenia pochodzące z sieci energetycznej, co wpływa na poprawę brzmienia systemu. Podobnie jak zasilacz gramofonowy, zasilacz przedwzmacniacza posiada 4 transformatory i układ...

  455500
  Dostępny
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

© Audiovideo.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Prestacity.pl