Filtrowanie

Cena

0 zł - 5805 zł

Na wyprzedaży

Nowość

Kategoria

Wyczyść to zaznaczenie

Producent

Promocje

AkcesoriaJest 99 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 99 elementów
 • 120,00zł

  Stopa antywibracyjna o konstrukcji typu sandwich, której działanie polega na redukowaniu przenoszenia drgań pomiędzy podłożem a urządzeniami. Dzięki wykorzystaniu cech anizotropowych użytych materiałów oraz różnic ich gęstości powierzchniowych (naprężenia rozciągające i ściskające) uzyskano pożądaną charakterystykę tłumienia....

  12000
  Dostępny
 • 364,00zł

  Składający się z sześciu elementów zespół absorpcyjny TRI został opracowany z myślą o separacji każdego, wrażliwego na wibracje urządzenia od podłoża/półki. Pojedynczy absorber składa się z siedmiu elementów. Pięć z nich służy do wstepnej i precyzyjnej regulacji wysokości. 

  36400
  Dostępny
 • 790,00zł

  Viablue™ TRI to kolejna generacja stożkowych zespołów absorpcyjnych, które stworzono z myślą o separacji od podłoża wrażliwych na wibracje urządzeń. Układy Tri działają podobnie jak kolce, zapewniając ujście zapsorbowanej w górnej części systemu energii, trzema stożkowymi separatorami. Viablue Tri niwelują wibracje, zapewniając żywe, detaliczne brzmienie.

  79000
  Dostępny
 • 369,00zł

  Viablue™ UFO to zespoły absorpcyjne, które stworzono z myślą o separacji od podłoża wrażliwych na wibracje urządzeń. Układy Ufo wyposażono w dwie membrany softpads, które pochłaniają wibracje, zapewniając poprawę brzmienia zarówno elementów elektroniki jak i zespołów głośnikowych.

  36900
  Dostępny
 • 843,00zł

  Viablue™ UFO to zespoły absorpcyjne, które stworzono z myślą o separacji od podłoża wrażliwych na wibracje urządzeń. Układy Ufo wyposażono w dwie membrany softpads, które pochłaniają wibracje, zapewniając poprawę brzmienia zarówno elementów elektroniki jak i zespołów głośnikowych. Wersja XL została zaprojektowana z myślą o cięższych konstrukcjach.

  84300
  Dostępny
 • 135,00zł

  IEC320-C7 to wysokiej jakości adapter umożliwiający konwersję wtyków zasilająych ze standardu C13 (IEC320) na C7 (tzw. "ósemka").Niskiej jakości kable zasilające będące standardowym wyposażeniem wielu odtwarzaczy, czy telewizorów powodują straty i dławią prąd. Przejściówka umożliwia podłączenie dowolnego przewodu sieciowego wysokiej jakości.

  13500
  Dostępny
 • 250,00zł

  Najwyższej klasy bezpieczniki przeznaczone do stosowania w urządzeniach audio. Kapsle wykonane z beztlenowej miedzi pokrytej Rodem. Włókno wykonane ze specjalnego stopu miedzi o niskiej indukcyjności. Ceramiczny korpus wypełniony został substancją redukującą rezonanse. Wszystkie metalowe elementy bezpiecznika poddawane są procesowi Alpha, oraz...

  25000
  Dostępny
 • Wszystkie elementy gniazd wykonano z materiałów niemagnetycznych. Centralny styk wykonano jako jeden pełny element z czystej miedzi z pierścieniem mocującym z fosforobrązu. Styk ekranujący wykonano jako jeden pełny element z czystej miedzi. Obudowa wykonana z brązu. Wszystkie elementy powleczono warstwą 24-karatowego złota. Teflonowy izolator wewnętrzny.

 • 485,00zł

  Wszystkie elementy gniazd wykonano z materiałów niemagnetycznych. Centralny styk wykonano jako jeden pełny element z czystej miedzi z pierścieniem mocującym z fosforobrązu. Styk ekranujący wykonano jako jeden pełny element z czystej miedzi. Obudowa wykonana z brązu. Wszystkie elementy powleczono warstwą rodu. Teflonowy izolator wewnętrzny.

  48500
  Dostępny
 • 235,00zł

  Wysokiej jakości ultralekkie gniazda RCA. Korpus wykonany z POM'u formowany wtryskowo. Elementy przewodzące wykonano z czystej miedzi poddanej obróbce kriogenicznej i stanowią jednolitą strukturę. Teflonowy izolator wewnętrzny. Mocowanie przewodu "gorącego" i ekranu przez lutowanie.

  23500
  Dostępny
 • 270,00zł

  Wysokiej jakości ultralekkie gniazda RCA. Korpus wykonany z POM'u formowany wtryskowo. Elementy przewodzące wykonano z czystej miedzi poddanej obróbce kriogenicznej i stanowią jednolitą strukturę. Teflonowy izolator wewnętrzny. Mocowanie przewodu "gorącego" i ekranu przez lutowanie.

  27000
  Dostępny
 • 1 830,00zł

  Podwójne gniazdo do montażu na tynkowego. Solidna obudowa wykonana z grubego aluminium. W obudowie wygodne otwory do wprowadzenia przewodów elektrycznych. Korpus gniazda wykonany z nylonu, ramka zewnętrzna z ABS-u, ramka wewnętrzna z polikarbonatu. Styki wykonane z fosforobrazu formowane w procesie ALPHA, pokryte...

  183000
Pokazuje 1 - 12 z 99 elementów

© Audiovideo.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Prestacity.pl