Producenci

Słuchawki nagłowne Jest 114 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 114 elementów
 • Ultrasone SIRIUS jest łącznikiem pomiędzy jakością słuchawek Ulstrasone a bezprzewodowym światem urządzeń przenośnych. Olbrzymią zaletą modułu jest kompatybilność z każdym modelem serii Performance, dzięki czemu każdy może dobrać sobie słuchawki a potem uwonić je od kabli. Sirius jest kompatybilny z technologią przesyłu aptX.

 • 699,00zł 799,00zł

  Słuchawki K545 zapewniają kunsztowne wyważenie między zaletami izolującej hałasy otoczenia konstrukcji zamkniętej a cechami przestrzenności i wielowymiarowości dźwięku z konstrukcji otwartej.Stała łączność z wybranym urządzeniem dzięki dwóm odłączanym przewodom będącym na wyposażeniu słuchawek K545.

  699,00zł 799,00zł
  Obniżka!
  Dostępny
 • 1 099,00zł 1 199,00zł

  Słuchawki K845BT nie tylko pozwalają się złożyć na płasko dla ułatwienia transportu i przechowywania. Wbudowana technologia NFC umożliwia szybkie parowanie z większością smartfonów. W połączeniu z łącznością Bluetooth® i wygodnie rozmieszczonymi na muszlach nausznych przyciskami sterowania model K845BT ułatwia czerpanie przyjemności z odsłuchu.

  1 099,00zł 1 199,00zł
  Obniżka!
  Dostępny
 • EL-8 to słuchawka dla tych którzy nie chcą przeznaczać większych kwot na wybrane modele Audeze serii LCD. EL-8 są lżejsze, bardziej przenośne a jednocześnie równie zaawansowane pod względem technologicznym co wyższa seria LCD. Zaprojektowane przy udziale BMWDesignWorks USA i dostępne zarówno w wersji otwartej jak i zamkniętej.

 • Audeze EL-8 Titanium to nie tylko przetworniki planarne z technologiami Uniforce i Fluxor. To także pierwszy 24-bitowy DAC, zintegrowany z cyfrowym procesorem dźwięku w kablu zakończonym wtykiem lightning. Jeśli dodamy do tego aplikację Audeze DSP, umożliwiającą np. equalizację dźwięku, otrzeymujemy kompletny system dedykowany produktom Apple.

 • 2 599,00zł 2 950,00zł
  Okazja!

  EL-8 to słuchawka dla tych, którzy nie chcą przeznaczać większych kwot na wybrane modele Audeze serii LCD. EL-8 są lżejsze, bardziej przenośne, a jednocześnie bardzo zaawansowane pod względem technologicznym. Zaprojektowane przy udziale BMWDesignWorks USA i dostępne zarówno w wersji otwartej jak i zamkniętej.

  2 599,00zł 2 950,00zł
  Dostępny
 • Firma Audeze stworzyła płaskie słuchawki magnetyczne LCD-2, które zostały okrzyknięte rewolucją w świecie słuchawek. Zastosowano w nich opatentowaną przez producenta membranę cienkowarstwową umieszczoną pomiędzy magnetyczną strukturą, dzięki czemu uzyskuje się niezwykle dokładny i szczegółowy dźwięk.

 • LCD-3 zachwyca nie tylko brzmieniem, ale też wyglądem. Dynamiczne przestrzenne dźwięki, dopełnione atrakcyjnym basem, doskonale brzmiącymi tonami średnimi i wysokimi. Zespół specjalistów pracował nad udoskonaleniem LCD-2, aby zapewnić dźwięk jeszcze wyższej jakości, co zaowocowało stworzeniem Audeze LCD-3 z płaską membraną magnetyczną...

 • Audeze LCD-4 zostały oparte na najnowszych rozwiązaniach firmy gwarantując niedoścignioną jakość dźwięku i wygodę użytkowania. Tak jak każde słuchawki serii LCD, także i ten model został dopracowany w najdrobniejszych detalach. Zapierająca dech rozdzielczość, klarowność, dynamika i niezwykły detal w połączeniu z potężnym basem i otwartą średnicą zacierają...

 • Specjalnie stworzona i opatentowana technologia Fazor oraz możliwość zarządzania przepływem dźwięku w słuchawkach. Rozwiązania te pozwalają na zapewnienie lepszej reakcji fazy, większego zakresu częstotliwości oraz gładszego pasma przenoszenia. Słuchawki LCF-X posiadają przetwornik, który jest przeznaczony do współpracy z szeroka gamą źródła napędowego.

 • Specjalnie stworzona i opatentowana technologia Fazor oraz możliwość zarządzania przepływem dźwięku w słuchawkach. Rozwiązania te pozwalają na zapewnienie lepszej reakcji fazy, większego zakresu częstotliwości oraz gładszego pasma przenoszenia. Słuchawki LCD-XC zostały stworzone z ręcznie obrabianego drewna Budinga.

 • W słuchawkach Audeze SINE, podobnie jak w innych konstrukcjach tego producenta, zostały zastosowane przetworniki planarne. Nowoczesny przetwornik od Audeze wydobywa niesamowitą przestrzenność i detaliczność z muzyki. Ręcznie wykonane z wysokiej jakości aluminium oraz starannie dobranych rodzajów skóry, zaspokoją także wymagających...

Pokazuje 1 - 12 z 114 elementów