Producenci

Słuchawki dokanałowe Jest 32 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 32 elementów
 • 549,00zł

  Słuchawki AKG N20 oferują dobrą jakością dźwięku połączoną z uniwersalnym pilotem/mikrofonem z trzema przyciskami. Wymagający melomani z pewnością docenią materiały klasy premium, materiałowy przewód, który nie plącze się oraz półzamknięty design tylnej części słuchawek, dla doskonałej akustyki i lepszego odwzorowania basów.

  549,00zł
  Dostępny
 • 849,00zł

  Dokanałowe słuchawki z aktywną redukcją hałasów ANC (Active Noise Canceling) oraz uniwersalnym sterowaniem (przełączanie pomiędzy kompatybilnością MFI i Android). Słuchawki wykonano z dobrych materiałów (w tym aluminium). W komplecie znajdują się m.in. przewód w materiałowym oplocie, adapter do samolotu, ochronne etui i cztery rozmiary wkładek silikonowych.

  849,00zł
  Dostępny
 • 1 799,00zł

  Wyjątkowe słuchawki dokanałowe wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zaprojektowane z myślą o odtwarzaniu dźwięku w wysokiej rozdzielczości, posiadają w zestawie trzy wymienne filtry dźwiękowe. Dodatkowo w słuchawkach zastosowano odpinaną konstrukcję przewodu. W zestawie m.in. przewód prosty oraz ze sterowaniem uniwersalnym (przełączanie...

  1 799,00zł
  Dostępny
 • AK T8iE MKII to poprawiona wersja dousznych słuchawek, w których wykorzystano technologię Tesla. Słuchawki powstały przy współpracy inżynierów Astell&Kern oraz Beyerdynamic. AK T8iE MKII oferują przeprojektowaną cewkę w przetwornikach, okablowanie z dodatkiem srebra i innym oplotem oraz lepsze konektory. Słuchawki T8iE wytwarzane są ręcznie w Niemczech. 

 • Wyjątkowa konfiguracja słuchawek Angie II na którą składa się aż 8 przetworników (dwa niskiego zakresu, dwa średniego i cztery wysokiego) została zaczerpnięta z wyższych modeli słuchawek. Także tu obudowa jest wykonana z jednego bloku aluminium z nakładką z logo wykonaną z włókna węglowego. Angie także wykorzystują m.in.  przetworniki serii Siren.

 • 11 999,00zł

  W słuchawkach Layla II znaleźć można najbardziej złożoną konstrukcję jaką kiedykolwiek włożono do dokanałowych monitorów. Wszystkie filtry zwrotnic są 4-to stopnia. Layla II ma za zadanie dostarczyć niespotykaną jakość audio nie zależnie od rodzaju muzyki, czy sposbu prezentacji.

  11 999,00zł
 • 1 999,00zł

  Michelle są zwieńczeniem tego co firma nauczyła się przy projektowaniu oraz produkowaniu modeli Layla oraz Roxanne. Celem było wykorzystanie jak najwięcej najnowszej technologii przy zaoferowaniu bardziej przystępnej ceny. Szerokie pasmo przenoszenia wraz z technologią FreqPhase pozwoliło stworzyć bardzo dokładne, uniwersalne słuchawki typu IEM.

  1 999,00zł
 • 3 699,00zł

  Astell&Kern Rosie to nieco prostsza konstrukcja wykorzystująca technologie JH Audio. Zastosowano tu konstruykcję z 6-ma przetowrnikami, dzięki czemu ich cena znacznie różni się od wyższych modeli. W swojej klasie cenowej Rosie to wyjątkowy produkt.

  3 699,00zł
 • 6 999,00zł

  Słuchawki Roxanne (w wersjach universal i custom) zostały określone mianem przełomu zarówno na rynku konsumenckim jak i profesjonalnym. Wystarczy wspomnieć, że wśród artystów korzystających z tego modelu znaleźć można m.in. ACDC, Madonnę, U2, Bon Jovi, Maroon 5, czy Stevie Wonder'a.

  6 999,00zł
 • Audeze iSINE 10 brzmią i wyglądają jak żadne inne słuchawki na rynku. Technologia Fluxor i przetworniki planarne do tej pory nie były dostępne w wersji dokanałowej. W standardzie iSINE 10 wyposażone są w dwa rodzaje przewodów, dzięki czemu użytkownicy urządzeń Apple mają opcję wykorzystywania przewodu Cipher z wbudowanym przetwronikiem.

 • Audeze iSINE 20 to krok dalej w porównaniu do modelu iSINE 10. Podobnie jak młodszy model brzmią i wyglądają jak żadne inne słuchawki na rynku. Różnica w jakości na korzyść iSINE 20 wynika ze zmian w budowie cewki Uni force. Dzięki zmianom, model 20 oferuje jeszcze bardziej dokładne brzmienie z lepszą sceną. W iSINE 20 także znajdują...

 • 499,00zł

  Beyerdynamic Blue BYRD stworzono z myślą o nadaniu słuchaczom większej swobody z możliwie małymi kompromisami w zakresie jakości dźwięku. Słuchawki wyposażono w unikalną opcję personalizacji dźwięku MOSAYC oraz łączność Bluetooth wspierającą kodowania aptX™ LL, aptX™ oraz AAC. Na przewodzie zamontowano 3-przyciskowe sterowanie oraz mikrofon.

  499,00zł
  Dostępny
Pokazuje 1 - 12 z 32 elementów