Producenci

Lista produktów producenta: Xavian

Pokazuje 1 - 12 z 22 elementów
 • 1 390,00zł

  Doskonały wybór, kiedy nie można skorzystać z kolumn o tradycyjnym kształcie. Ze względu na idealne rozmiary można ją instalować w pionie i w poziomie. Zainstalowana w poziomie może służyć jako ładna i elegancka kolumna centralna w systemach kina domowego, a gdy montowana pionowo może być wąską, naścienną kolumną główną lub surround.

  1 390,00zł
  Dostępny
 • 3 150,00zł

  Kompaktowy głośnik centralny, zbudowany z myślą o stabilnej i dokładnie odwzorowanej scenie dźwiękowej. Idealny partner dla NEOX1 i NEOX2. Duża moc mimo niewielkich rozmiarów z jakością dobrego monitora. NEOXC1 jest dostępny w okleinie wiśniowej, orzechowej, klonowej, białej, czarnej oraz rosso passione.

  3 150,00zł
  Dostępny
 • NEOXS1 wykorzystuje profesjonalny głośnik o wysokiej mocy/wysokim ciśnieniu akustycznym, wykonany na zamówienie. Ten głośnik, zestawiony z membraną pasywną na spodzie obudowy, jest w stanie wykreować znaczące ciśnienie akustyczne bez zniekształceń, z czystym dźwiękiem. NEOXS1 jest rekomendowany do systemów stereo i kina domowego, także do dużych pomieszczeń.

 • 10 990,00zł

  Xavian Ambra to nieco powiększona wersja kolumn Perla. Obudowa wykonana jest z litego włoskiego orzecha, ze strukturą "mozaikową". Ambra, ze względu na większe gabaryty jest w stanie lepiej wypełnić dźwiękiem większe pomieszczenia, oferując pełniejszą wersję dźwięku jaki zyskał na rynku audio miano niezwykłej muzykalności połączonej z neutralnością.

  10 990,00zł
  Dostępny
 • 1 890,00zł

  Bonbonus to niesamowity mini-monitor, którygra muzykę w inny sposób niż produkty z tak zwanego mainstreamu. Kolumna ta gra w sposób, który nazwaliśmy „mini High-Endem”: maksymalne dbanie o zgodność fazową, rytmikę i barwy instrumentów oraz głosów. Bonbonus jest dostępny w trzech różnych okleinach drewnianych.

  1 890,00zł
  Dostępny
 • 2 090,00zł

  Bonbonus to niesamowity mini-monitor, którygra muzykę w inny sposób niż produkty z tak zwanego mainstreamu. Kolumna ta gra w sposób, który nazwaliśmy „mini High-Endem”: maksymalne dbanie o zgodność fazową, rytmikę i barwy instrumentów oraz głosów. Bonbonus jest dostępny w dziewięciu kolorach pastelowych, malowanych na okleinie z prawdziwego drewna.

  2 090,00zł
  Dostępny
 • 3 149,00zł

  Delizia to kompaktowa kolumna podłogowa o nowoczesnym wyglądzie. Muzyka jest bogata i dynamiczna, słucha się jej z przyjemnością także na wysokich poziomach głośności. Dzięki tej uniwersalności Delizia nadaje się do budowy systemów stereo i kina domowego. Dostępna w 3 okleinach z prawdziwego drewna oraz 9 pastelowych kolorach, malowanych na okleinie...

  3 149,00zł
  Dostępny
 • 3 490,00zł

  Delizia to kompaktowa kolumna podłogowa o nowoczesnym wyglądzie. Muzyka jest bogata i dynamiczna, słucha się jej z przyjemnością także na wysokich poziomach głośności. Dzięki tej uniwersalności Delizia nadaje się do budowy systemów stereo i kina domowego. Dostępna w 9 pastelowych kolorach, malowanych na okleinie drewnianej.

  3 490,00zł
  Dostępny
 • 3 790,00zł 4 690,00zł
  Okazja!

  NEOX1 jest kompaktowym, dwudrożnym monitorem z bas-refleksem, który sprawia, że słuchanie muzyki jest wciągające i sprawia wielką przyjemność. Bas sięga zaskakująco głęboko, biorąc pod uwagę wielkość obudowy. Scena jest dobrze zdefiniowana i precyzyjna. NEOX 1 to nowa perła świadomego słuchacza. Kolumny są dostępne w okleinie wiśniowej, orzechowej,...

  3 790,00zł 4 690,00zł
  Dostępny
 • 7 490,00zł

  Kompaktowa kolumna podłogowa bas-refleks, łatwa do ustawienia w każdym domu. NEOX2 oferuje przyjemność słuchania stosunkowo zróżnicowanej muzyki, reprodukując pełnokrwisty, solidny i zwarty dźwięk. NEOX2 są dostępne w okleinie wiśniowej, orzechowej, klonowej, białej, czarnej oraz rosso passione.

  7 490,00zł
  Dostępny
 • 25 990,00zł

  Xavian Orfeo - referencyjne kolumny podstawkowe. Ponad 25 lat doświadczenia w konstruowaniu kolumn, zamknięte w referencyjnej, dwudrożnej kolumnie podstawkowej światowej klasy. Barwy muzyki, naturalność, spójność, dynamika, niski poziom zniekształceń: wszystko na rekordowym poziomie. Aby osiągnąć te wyniki, uruchomiono produkcję własnej, unikalnej...

  25 990,00zł
  Dostępny
 • 7 490,00zł

  Perla rozpoczyna nową serię głośników Xavian o nazwie Natura - naturalność w języku włoskim. Xavian wierzy, że naturalność jest podstawą w odtwarzania muzyki. Perla to kompaktowy głośnik dwudrożny w obudowie bas-refleks z portem z przodu. Obudowa wykonana jest z litego włoskiego orzecha, ze strukturą "mozaika". Magia kolumn Perla wciąga, a...

  7 490,00zł
  Dostępny
Pokazuje 1 - 12 z 22 elementów