Interkonekt stereo DIN Chord Signature Tuned Aray 1m

Nowe

Signature Tuned ARAY z wspaniałym timinigiem i spójnością, jaką daje technologia Tuned ARAY oferuje pewną równowagę pomiędzy wszystkimi cechami, które wysokiej jakości zestaw powinien posiadać. Przeglądając gamę interkonektów Chord zauważamy, że Signature Tuned ARAY to pierwszy interkonekt zbudowany przy zastosowaniu założeń Tuned ARAY.

Więcej szczegółów

4 349,00zł

Oblicz ratę!

Dodaj do listy życzeń

 • Wszystkie analogowe interkonekty Signature Tuned ARAY Chord wykorzystują ten sam unikatowy układ przewodu, opracowany dla naszych flagowych interkonektów Sarum Tuned ARAY.
 • Każdy kabel Signature jest zbudowany przy użyciu dużej średnicy posrebrzanych przewodów wysokiej jakości. Izolacja z PTFE i przewody osłonięte dwiema warstwami gęstej posrebrzanej plecionki, która jest skuteczna w bardzo szerokim zakresie częstotliwości. Ekran jest precyzyjnie pokryty białym zewnętrznym płaszczem z PTFE. Podobnie jak Sarum, kabel Signature Tuned ARAY jest produkowany z bardzo dużą dokładnością.
 • Kabel DIN Sarum Tuned ARAY wyposażony jest w specjalnie przystosowany wtyk DIN. Wymaga to starannej obróbki tylnej części obudowy wtyku i wysokiego stopinia precyzji w montażu podczas procesu budowy. Styki sygnałowe są posrebrzane i przed zamontowaniem precyzyjnie wykonanej obudowy wtyku, nakładana jest warstwa PTFE. Jeśli kabel DIN Signature Tuned ARAY jest w konfiguracji DIN do RCA lub RCA do DIN, używane są wtyki RCA Chord o niskiej masie własnej. Środkowy posrebrzany pin jest izolowany przy pomocy PTFE. Zastosowaliśmy posrebrzany ekran niskiej masy/złącze powrotne oraz warstwę PTFE pod akrylową obudową wtyczki, która została poddana precyzyjnej obróbce maszynowej. Nasze piękne akrylowe osłonki wtyczki są osobno przygotowane dla nas przez brytyjską firmę, która specjalizuje się precyzyjmych częściach akrylowych stosowanych w branży medycznej.
 • Przewód występuje w konfiguracjach:
  5 Pin DIN do 2RCA
  2 RCA do 5 Pin DIN
  5 Pin DIN do 5 Pin DIN
 • Przewód, za dodatkową opłatą dostępny jest także w konfiguracjach dedykowanych dla komponentów Naim (Snake, DIN-XLR, itp.)
 • Dostępna długość 1m. Pozostałe długości dostępne na zamówienie indywidualne.